niedziela, 13 kwietnia 2014

Wiosna

Witajcie :)
Dawno tu nie zaglądałam ,muszę się poprawić :)
Wiosna ! Najpiękniejsza pora roku.Uwielbiam ją.A trwa zdecydowanie zbyt krótko.Kwitną drzewa,ptaki śpiewają,koty marcują ;) Tak,jak natura i ludzie budzą się z zimowej stagnacji.Aż chce się żyć,patrząc na te pojawiające się wokół kolory .Wspaniale  móc znowu po tej szaro burej zimie cieszyć nimi oczy :)
Rano,odprowadzając młodszego syna do szkoły,czuję słodki zapach kwiatów i nabrzmiałych pączków drzew i krzewów.Wracają wspomnienia mojego rodzinnego,wiosennego ogrodu....
Tak,czas nieubłaganie pędzi do przodu,aż sama nie mogę uwierzyć,że na początku kwietnia skończyłam 34 lata! Kiedyś myślałam,że 30 lat to już wysoki pułap wiekowy i  że jeszcze mam  dużo czasu do tej magicznej liczby,a tu proszę,już przekroczona :)
Wkrótce  Święta Wielkiej Nocy ,więc dzisiaj trochę zdjęć nawiązujących do tej tematyki.Trochę jajek w nowej,szklanej bombonierce,reszta-większa niestety się nie zmieściła.Myślę nad kupnem drugiej,wyższej.Pewnie i to będzie zbyt mało na posiadaną przeze mnie kolekcję pisanek ;)) Porcelanowe króliki,kury i kamienne zające  .Muszę koniecznie  pochwalić się  prezentami  urodzinowymi od mojego M.Nową,starą lampą- świecznikiem oraz  stolikiem ,ale pokażę go trochę później .
Wszystkim odwiedzającym składam najserdeczniejsze świąteczne życzenia ,aby tegoroczna Wielkanoc upłynęła Wam w prawdziwie radosnej,wiosennej i rodzinnej atmosferze :)
Joanna :)
1 komentarz:

  1. Asiu, wszystkiego najlepszego! Boże! Jaka Ty młodziutka:) Trzymaj się w zdrowiu i życzę Ci jak najwięcej dni pełnych uśmiechu:)
    Przygotowania świąteczne porobione, śliczne ozdoby i jakie wesołe! Od razu widać, że to wiosna:)
    Joasiu, proszę pisz więcej, to będę zaglądać, a tak do tej pory było puściutko:( Pozdrawiam, Ania.

    OdpowiedzUsuń